Miniblog: vouwplank (één hand)
Ik gooide mijn schone wasgoed maar in de kast. Het was ondoenlijk om het gewassene met één hand op te vouwen, dus dat verlies nam ik maar. Ik streek het wel, maar met moeite. Als ik naar een bruiloft, begrafenis of iets anders ‘officieels’ moest keek ik een vriend, vriendin of iedere andere voorbijganger aan om mijn kleding te fatsoeneren. Toen kwam ik op mijn vele zoektochten op internet iets tegen. Daarmee kon ik van een zwerver weer een goed geklede man worden: de vouwplank. Zie maar hoe het werkt:
httpv://youtu.be/0BanAXJKiMc
Ook geschikt voor kinderen die hun kleding nu zelf zouden moeten vouwen!
Toen ik deze voor het eerst zag dacht ik: “Wie verzint nu zo iets?” maar wel fijn DAT iemand het verzonnen heeft. Zo ben je steeds minder afhankelijk van een ander en zien je kasten er ook achter de deur mooi stijlvol ingericht uit. Daar hou ik van, een kast open trekken en dan van die mooie stapels met de vouw naar voren.
Er zijn nog steeds problemen , zie hem wel maar kan video niet starten . Ik moet was vouwen met mijn ogen dicht om , zodat ik bewegingen zien kan vermijden . Lastig met je ogen dicht en wil graag weten of dit plankje wat voor mij misschien iets is om het makkelijker te maken.
Raar dat je niet kunt kijken maar hier heb je het youtube filmpje https://www.youtube.com/watch?v=0BanAXJKiMc
Ik heb een zelf gemaakte uit karton in m’n therapielokaal liggen 🙂
Dat kan ook 🙂 Maar ik prefereer iets sterkers.
Hij is nu weer te zien, mijn schuld, sorry.
Hoi Siemon,
Ik kan helaas je filmpje niet zien, het geeft “prive” aan.
Als fysiotherapeut heb ik er wel van gehoord, maar niet in praktijk gezien..
Groetjes, Lenneke
ik ben een slons en geef niets om gestreken, heb nog nooit iets gestreken en heb ook geen overhemd, ik vouw ook niks op, shirts en truien hang ik te drogen op een hanger, zodra het droog is hang ik ze in de kast, of laat ik het gewoon hangen, totdat ik een nieuwe was draai en er geen ruimte is, ik hang het aan de gordijnrails, ruimte zat maar dan wel alles binnenstebuiten. Af en toe legt de schoonmaakster het in de kast, maar ik zie daar niet het voordeel van
Dat is ook een manier, maar ik hou het op de mijne, ijdel als ik ben.
Heel handig!!!
Dankjewel, nu maar 14,95